top of page

HEALY FREKANS CİHAZI MAYIS KAMPANYASI

Healy Mayıs ayına yine sürpriz hediye ve indirimlerle girdi...


%35 INDIRIM VE HEDIYELER

Dengeli bir hayat yaşamak için Healy versiyonlarında %35 indirim ve ilave hediyeler kazanma şansı 19 Mayıs'a kadar, hem de kredi kartına 12 taksit ile...


Doğal Döngü ve/ya Ruh Döngüsü Programı ve Coil Hediye


  • Healy Rezonans modelinden itibaren 19 Mayis’a kadar tüm sürümlerde % 35 indirim ve surpriz hediyeler var

  • HEALY Resonance Edition 27.661,78 TL yerine 17.989,84 TL

  • HEALY Resonance Plus Edition 46.130,63 TL yerine 30.012,57TL

  • HEALY Professional Edition 73.742,63 TL yerine 47.960,37 TL

HEDIYELER 19 MAYIS’A KADAR GECERLIDIR.  • Healy Rezonans alırsanız Ruh Dongusu programi ücretsiz

  • Healy Resonance Plus alırsanız Ruh dongusu ve Coil aparati ucretsiz

  • Healy Professional alırsanız Ruh Dongusu *Dogal Dongu Programi ve *Coil aparati * ücretsizİndirimli Fiyatlar (TL olarak)


GOLD 9.226


HOLİSTİK 18.518


REZONANS 17.989


REZONANS PLUS 30.012


PROFESYONEL 47.954


MAGHEALY 61.950


Hangi Healy versiyonun size uygun olduğuna karar verebilmek için whats app +905324169509 no'lu iletişim hattımdan hemen benimle irtibata geçebilir ve sizin için uygun olan versiyona karar verebilirsiniz.


Cihazınızını bizim sponsorluğumuzda aldıktan sonra sizlere kurulum ve eğitim desteği vereceğimizi hatırlatmak istiyorum. Bizimle yola çıktığınızda, cihazını en iyi şekilde kullanacağınıza emin olabilirsiniz.

Healy Frekans Cihazınızı alırken, cihazı size tavsiye eden kişilerin sizlerin "Sponsor"larınız olduğunu artık çok iyi biliyorsunuz. Sponsorlarınızın görevi, sadece Healy Frekans Cihazı'nın satınalma esnasında size yardımcı olmakla sınırlı değil!!!


Sponsorlarınızın asıl görevi, siz "Healy Frekans Cihazı"nı alıp HEALY mucizesi ile tanıştıktan sonra ve Healy Cihazı evinize geldikten sonra başlıyor!!!


Siz, Healy Frekans Cihazına kavuştuktan sonra sponsorlarınız ortadan kaybolmamalı ve size Healy cihazının kurulum ve kullanım aşamalarında yardımcı olmalı.. Size, Healy Frekans Cihazınızın nasıl kullanıldığını öğretmeli ve eğitimlerinizi vermeli.


Bu konu o kadar önem kazanmaya başladı ki sizleri bir kez daha ikaz etmek zorunda hissediyorum kendimi, lütfen Healy frekans cihazınızı alırken Sponsor ve Eğitmeninizi doğru seçin ve yeni bir SPONSOR MAĞDURU olmayın.


Sponsor olarak bizimle yola çıktığınızda ise, sizi bekleyen harika bir yol haritanız olduğunu ve eğitimlerinizin en hassas şekilde verilerek, bireysel olarak takip edildiğinizi tekrar hatırlatıyorum...


Detaylı bilgi için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sevgilerimizle sağlıkla kalın ...


Healy Executive Direktör ve Eğitmeni

Seda Tansu Okumuş77 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page