top of page

Healy Frekans Cihazının Uyku Kalitesi ve Zihinsel Sağlık Üzerindeki Etkileri

Eylül ayının son haftasındaki promosyonları kaçırmayın, sağlıklı uyumayı seçin... :)


1. Uyku Kalitesi:

Healy Frekans Cihazı'nın uyku kalitesini artırmak için önerilen en iyi yöntemler arasında düzenli egzersiz, stresten kaçınma, uyku rutini oluşturma ve uyku hijyenine dikkat etmek bulunmaktadır.


2. Zihinsel Sağlık:

Zihinsel sağlığı iyileştirmek için kullanılan bilimsel olarak desteklenmiş yöntemler arasında psikoterapi, egzersiz, meditasyon gibi uygulamalar yer alır. Bunlar, bilimsel çalışmalarla zihinsel sağlık üzerinde olumlu etkilere sahip olduğu gösterilmiş yöntemlerdir.


3. Uyku kalitesi ve zihinsel sağlık gibi sağlık konularında bilimsel araştırmalar ve klinik çalışmalar, etkili tedavi yöntemlerinin belirlenmesi için önemlidir. Bu tür çalışmalar, bir tedavi veya cihazın gerçekten olumlu etkilere sahip olup olmadığını değerlendirmek için bilimsel olarak geçerli kanıtlar sunar.


4. Uyku kalitesini artırmak veya zihinsel sağlığı iyileştirmek istiyorsanız, Healy Frekans cihazi ile birlikte aşağıdaki yöntemleri tercih etmelisiniz. Bu yöntemler arasında düzenli fiziksel aktivite, sağlıklı bir beslenme alışkanlığı, uyku düzenine dikkat etmek, stres yönetimi ve gerektiğinde profesyonel yardım almak yer alabilir.


5. Özellikle zihinsel sağlık sorunları gibi ciddi konularda profesyonel tıbbi yardım almanız önemlidir. Zihinsel sağlık sorunları, bir Healy uzmanı tarafından değerlendirilmeli ve tedavi edilmelidir.


Ayrıca Uyku kalitesini artırmak ve zihinsel sağlığı desteklemek için, bilimsel olarak desteklenen yöntemler ve yaşam tarzı değişiklikleri önerilir. Bu, düzenli uyku alışkanlıkları oluşturmak, yeterli fiziksel aktivite yapmak, dengeli bir beslenme benimsemek, stresten kaçınmak ve uyku öncesi rahatlatıcı aktiviteler yapmak gibi stratejileri içerir.


Healy Frekans cihazı içinde bulunan strese karşı dengeleyici proğramlar ve uyku sistemini geliştirmeye yönelik programların uzmanların önerdiği şekilde kullanmanız çok faydalı olacaktır.

Bunların başında gelen programlar arasında bulunanlar şu şekildedir:

Rahatlık: Dinlenmek, dinlendirici ve stres önleyici bir etkiyi temsil eder. Günlük üzüntü ve stresten kurtulmanıza ve denge hissini geri kazanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış􀆨r.

Uyku sistemi : Biyoenerjik açıdan op􀆟mize edilmiş delta (derin uyku) durumuna geçişe yardımcı olur.

Yatakta İstirahat : Parasempa􀆟k sinir sistemini içeren parasempatk fonksiyonların (iyileşme, gevşeme) biyoenerjeik teşviki. Kalbi yavaşlatmaya, enerjiyi korumaya, bağırsak aktvitesini artrmaya, vücudun yiyecekleri sindirmesine ve dinlenmesine yardımcı olur.

Düzenli Uyku : Derin uyku evresinin biyoenerjetik dengelenmesini sağlar...


EYLÜL PROMOSYONLARI:EYLÜL PROMOSYONLARI

%35 ve %50 indirimli


HEALY Professional Edition %35 INDIRIM

75.438 TL ( 18 Eylül'e kadar Coil, Ruh Döngüsü ve Natürel Döngü Programları Hediye)


HEALY Resonance Plus Edition %50 INDIRIM *36.324 TL

( 30 Eylül'e kadar 6 aylik Hayvan Modulu ve Hayvan Kiti hediye)


HEALY Resonance Edition %35 INDIRIM

28.303 TL

( 30 Eylül'e kadar Coil Hediye)


Maghealy Profesyonel

97.440 TL

( 30 Eylül'e kadar Healy Resonance Plus hediye)


Bu ay kaçırılmaması gereken 3 tane promosyon var Healy'de...

1-RESONANS PLUSDA %50 İndirim: Healy'nin bu en çok beğenilen versiyonunu yalnızca 36.323 TL ye sahip olacaksınız.

2-MAGHEALY PROFESYONEL: Eylül ayında Maghealy alan herkese Resonans Plus hediye veriliyor. Birbirini tamamlayan bu iki muhteşem cihaza aynı anda sahip olacaksınız.

3-Healy Resonans ve üstü modeli Eylülde alın, ömür boyu sınırsız analiz imkanından faydalanacaksınız, kaçırmayın bence...

Ayrıca Peşin Fiyatına 6 taksit imkanı bazı kredi kartları için mevcuttur.


Healy Frekans Cihazı alırken “Doğru Sponsor” artık daha da önem kazanmaktadır. Her zaman söylediğimiz gibi Healy yalnızca bir cihaz değil bir yolculuktur. Bu yolculukta kiminle yola çıktığınız çok önemlidir.


Doğru danışman, doğru eğitmen sizin Healy Frekans Cihazından en üst seviyede verim almanızı sağlar. Tüm canlardan buna çok dikkat etmelerini rica ediyoruz.


30 Eylül’e kadar Healy'nizi alın, hem hediyelerden hem de Peşin fiyatına 6 taksit imkanınından faydalanın.


Sağlıkla kalın...


Seda Tansu Okumuş

Healy Executive Director

05324169509


89 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page