top of page

Healy Frekans Cihazi hakkında öğrenmek istediğiniz her bilgiye biofrekans.com ile kolayca ulaşın


Healy Türkiye'de artık yeni bir site sizlerin hizmetinde : biofrekans.com

Sitemizde en güncel bilgileri, bilimsel açıklama ve referansları ile bulabilirsiniz.

Evrenin sırlarını bulmak istiyorsanız, enerjinin, frekansın ve titreşimin dilinde düşünün diyen Nikola Tesla'nın izinden giden Marcus Schmieke, Healy'nin kurucularından, ise bakın bu konuda neler söylemiştir:

"Tüm maddeler farklı frekanslarda titreşen enerjiden meydana gelir. Dolayısıyla Healy Teknolojisi, Kuantum Analizli Frekanslarda titreşen elektromanyetik alanların, vücuda enerjetik kendi kendini düzenleme ve kendi kendini onarma uyumunu sağlaması için ihtiyaç duyduğu bilgi ve enerjiyi verebileceğine dair inancıma dayanıyor. Bu spesifik frekanslar vücudun Biyoenerjetik Alanını daha üst seviye bir düzen durumuna taşıyabilir, bu da kendisini bütünsel sağlık, esenlik ve canlılık biçiminde gösterebilir."Healy Uluslararası Medikal Cihaz Sertifika Onay ve Kullanımlarına dünya genelinde baktığımızda Healy Frekans Cihazı iki ayrı başlık altında kabul görmüştür.


Yukarıda dünya haritasında görülen ülkelerde Healy Freakans Cihazı "Medikal Cihaz" olarak onaylanmıştır.

Bunların başında Amerika Birleşik Devletleri gelmektedir, ve burada FDA onayı almıştır. Diğer ülkelerden bazıları ise aşağıdaki gibidir:

  • Kanada

  • İngiltere

  • Tüm Avrupa Birliği ülkeleri

  • Norveç

  • İsviçre

  • İsrail

  • Avustralya

Healy Frekans Cihazı 55 ülkede satışa sunulmuştur. Bu ülkelerin bir kısmında "Medikal Cihaz" olarak kabul edilmiştir, diğerlerinde ise "Wellness" cihazı olarak tavsiye edilmiştir.A.B.D. FDA Onay Sertifikası

Avrupa Birliği Onay Sertifikası

Healy Frekans Cihazına ilişkin bu tür bilimsel bilgilerin yanı sıra en son kampanya bilgilerine de biofrekans.com dan ulaşabilirsiniz.

30 Nisan 2023 tarihine kadar %40 indirim ve hediye kampanyası devam etmektedir. Hem de kredi kartına 12 taksit imkanı bu ay başlamıştır.


İndirimli Fiyatlar (TL)

GOLD 9.253

HOLİSTİK 18.546

REZONANS 16.608

REZONANS PLUS 27.706

PROFESYONEL 44.273


Taksitli almak için 12 taksitli örnek ödeme tablosu (Resonance Plus) aşağıdadir.

Peşin fiyat : 27.706 TL

12 Taksit fiyat : 30.439 TL

Aylık Taksit : 2.536 TL


Bizim sponsorluğumuzda bu ürüne sahip olduğunuzda tüm kurulum ve eğitimler ücretsiz olarak uzman ekibimiz tarafından sizlerin tek başınıza cihazı en verimli şekilde kullanacağınız ana kadar verilmektedir.

Bizim mottomuz, Healy sadece bir cihaz değil bir yolculuktur... "Doğru Sponsor" ile yola çıktığınızdan emin olmalısınız.
Tüm sorularınız için sitemizi inceleyip tüm sorularınız ve satınalmak için bize yandaki whatsapp ikonunu tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Saygılarımızla, sağlıklı günler dileriz...

biofrekans.com

73 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page